PUBlish

Vargšų maskviečių labai gaila, jie gi irgi nori taikos, tik nori gyventi gražiausiame pasaulio mieste kur viską atveža uzbekai kurjeriai ir tadžikai šluoja gatves, jie Putino nerinko, o dabar visi tokie kerštingi, fui kaip negražu dabar piktdžiugauja. Nu už ką visi jų taip nekenčia?

https://open.substack.com/pub/uzkalnis/p/kaip-gaila-vargses-maskvos-argi-ji